https://www.laboratorio.cz/images/o_nas/014.jpg

O nás

Jsme škola vaření Laboratorio, člen skupiny La Collezione. Naší misí je naučit vás připravovat vaše oblíbená jídla a pokrmy, které ochutnáte v našich italských bistrech a restauracích, nebo recepty, které byste chtěli umět, jen jste zatím nenašli odvahu je vyzkoušet. V Laboratoriu sledujeme nejnovější trendy světové gastronomie, které se promítají do našich kurzů. Tým lektorů v Laboratoriu tvoří jen ti nejzkušenější osobnosti české a zahraniční gastronomie.

O co usilujeme?

Našim cílem je vytvořit přátelskou atmosféru a ukázat vám, že vaření je opravdu zábava. V kuchyni strávíte obohacující chvilky s šéfkuchaři či lektory a následně vás čeká příjemné posezení ve společenské místnosti, kde můžete debatovat a vyměňovat si znalosti a zkušenosti s ostatními účastníky kurzu.
images/o_nas/002.jpg
images/o_nas/prokoho.png

Pro koho je Laboratorio určeno?

Ve škole vaření Laboratorio máme kurz úplně pro všechny. Učíme jak úplné „amatéry“, kulinářské nadšence, tak i profesionály, kteří chtějí prohloubit a zdokonalit své dovednosti. Nabízíme intenzivní kurzy, soukromé, ale také skupinové lekce.

Prostory školy vaření

Laboratorio najdete v samém srdci hlavního města Prahy, několik desítek metrů od Národního divadla, s velmi dobrou dopravní dostupností (metro Národní třída, tramvajová zastávka Národní divadlo). V přízemí se nachází nadstandardně zařízené kuchyňské studio se společenskou místností, ve sklepních prostorách pak vinotéka a prostory vhodné pro rozšíření kapacity Laboratoria.  
images/o_nas/014.jpg
images/o_nas/015.jpg
images/o_nas/017.jpg
images/o_nas/005.jpg
images/o_nas/007.jpg
images/o_nas/008.jpg
images/o_nas/027.jpg
images/o_nas/026.jpg
images/o_nas/025.jpg
images/o_nas/012.jpg
images/o_nas/029.jpg
images/o_nas/011.jpg

Trocha historie

Kuchařské kurzy se v Laboratoriu pravidelně konají již od roku 2009.V roce 2011 se kurzy vaření pořádaly v showroomu Miele a díky velkému úspěchu Riccardo Lucque později otevřel vlastní školu vaření Laboratorio nedaleko Národního divadla.

 

Od té doby pořádáme lekce vaření, teambuildingy, originální narozeninové oslavy, produktové prezentace a tiskové konference. To vše formou kuchařského kurzu jak pro firemní klientelu, tak pro širokou veřejnost.
images/o_nas/img-9532.jpg images/o_nas/zdenek-pohlreich-na-italske-vlne-862016-14.jpg
Použít voucher

Odebírat newsletter

Souhlas se zpracováním osobních údajů