https://www.laboratorio.cz/images/darkove_poukazy/voucher.jpg

Dárkové poukazy

Darujte neobyčejnou radost - poukaz na kurz vaření do Laboratoria. Nejlepší investice je do zážitků, které vás obohatí a učiní vás šťastnými po dlouhou dobu. Je to krásná investice!
Riccardo Lucque, zakladatel sítě La Collezione

Voucher do školy vaření = dárek pro každého

Kurzy vaření pro vás připravujeme s nadšením a jsou dotaženy do posledního detailu. Umíme je okořenit tak, aby vás bavily a zachutnaly každému a  předčily i velká očekávání. Pojďte se učit k nám, naše kurzy jsou obohacujícím zážitkem. A není to jen o vaření. Seznámíte se nejen s novými postupy a ingrediencemi, ale i fajn lidmi.
images/darkove_poukazy/img-0920.jpg
images/darkove_poukazy/voucher-2.jpg

Proč voucher z Laboratoria?

Je to i o sdílení receptů, tipů na podniky, prostě vášni a lásce k jídlu, která nás všechny spojuje. V Laboratoriu vzniklo nejedno přátelství a těší nás, že prostřednictvím kurzů se radost z vaření šíří i do vašich domovů. Z Laboratoria nikdy neodejde s prázdnou, budete plní dojmů, nových poznatků, zkušeností, skvělé nálady a v neposlední řadě dobrého jídla a pití.

Poukázka na konkrétní kurz

Zakoupením poukázky je pro vás automaticky rezervováno místo ve vybraném kurzu a počítáme s vámi. Poukázku na konkrétní kurz lze převést na jiného účastníka, na jiný kurz, případně kurz zrušit. Vše podstatné k tomuto tématu najdete ve Všeobecných obchodních podmínkách.
images/darkove_poukazy/022.jpg
Použít voucher

Odebírat newsletter

Souhlas se zpracováním osobních údajů