https://www.laboratorio.cz/images/jak_to_funguje/labo.jpg

Jak to funguje?

Většina veřejných kurzů začíná v odpoledních hodinách, přibližně v půl páté. Na kurzech s vinným párováním vás přivítáme skleničkou aperitiva, při ostatních lekcích nabídkou nealkoholických nápojů. Po úvodním slovu lektora je čas se vrhnout na vaření. Po praktické části přichází ta příjemnější, a to ochutnávání jídel, které jste si připravili. A tento proces se opakuje s každým chodem.
images/jak_to_funguje/sklenickanazacatek.png images/jak_to_funguje/zastera.png
Při lekcích se sommeliérem vám tento odborník na víno odprezentuje podávaná vína či představí daná vinařství. Víno nám dodává společnost z portfolia La Collezione, Via del Vino, která tyto naturální klenoty z Itálie dováží. Jsou pro vás připraveny i nealko nápoje, čaj, káva. Kurz je zakončen předáváním certifikátů o absolvování kurzu a možností si zakoupit některé z vybraných surovin s sebou domů.

Jak se přihlásit?

images/jak_to_funguje/uvod.png
Na kurz se přihlásíte jednoduše na našich stránkách – vyberete si termín a následně postupujete podle pokynů. Na každý kurz je možné koupit také dárkový voucher, stačí jen zvolit možnost „objednat jako dárkový poukaz“. Pokud si však netroufáte rozhodovat za obdarovaného, máte také možnost zakoupení otevřeného voucheru, tzv. Cooking Experience, v hodnotě 3 800 Kč.
Použít voucher

Odebírat newsletter

Souhlas se zpracováním osobních údajů